TPA to międzynarodowa grupa konsultingowa, będąca niezależnym członkiem Baker Tilly International, która świadczy usługi w szerokim spektrum doradztwa biznesowego, przy zachowaniu najwyższych standardów i w przyjazny dla klienta sposób. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Firma

TPA

Ogłoszenie

Asystent/ka w Dziale Audytu

Stanowisko

Asystent

Miasto/województwo

Poznań

Publikacja

2018-06-20

Opis Firmy

TPA to międzynarodowa grupa konsultingowa, będąca niezależnym członkiem Baker Tilly International, która świadczy usługi w szerokim spektrum doradztwa biznesowego, przy zachowaniu najwyższych standardów i w przyjazny dla klienta sposób.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oczekujemy:
  • wyższego wykształcenia na kierunkach: finanse i rachunkowość, informatyka i ekonometria lub pokrewne
  • doświadczenia w pracy (lub odbyte praktyki) w firmach audytorskich lub w badaniu sprawozdań finansowych
  • dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • biegłej obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza Excela)
  • umiejętności analitycznych
  • umiejętności pracy w zespole
  • bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania
  • gotowości do wyjazdów służbowych

Główny zakres zadań na stanowisku:
  • udział w projektach z obszaru audytu oraz doradztwa biznesowego (w tym transakcyjnego oraz wycen)
  • przygotowywanie dokumentacji roboczej, raportów, opinii i innych dokumentów wymaganych przez pracodawcę w ramach zleconych zadań
  • udział w pracach polegających na wdrażaniu zmian organizacyjnych, rozwoju procedur oraz narzędzi wykorzystywanych w ramach działalności pracodawcy
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w zakresie audytu oraz doradztwa finansowego (due diligence, wyceny, doradztwo transakcyjne),
  • udział w kursach językowych oraz szkoleniach merytorycznych
  • możliwość zdobywania kwalifikacji zawodowych (biegły rewident, ACCA)
  • rynkowe wynagrodzenie
  • pracę w młodym zespole, w ramach interesujących projektów dla międzynarodowych klientów
  • kafeterię benefitów m.in. opiekę medyczną i pakiet sportowy
Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi danych osobowych prosimy o przesłanie CV za pomocą aplikacji on-line.

Klikając w przycisk ,,Aplikuj”, ,,Aplikuj teraz” lub w innych sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TPA Management Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu (61-730)  przy ul. Młyńskiej 12 (Administrator Danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Swoich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!

 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.