TPA to międzynarodowa grupa konsultingowa, będąca niezależnym członkiem Baker Tilly International, która świadczy usługi w szerokim spektrum doradztwa biznesowego, przy zachowaniu najwyższych standardów i w przyjazny dla klienta sposób. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Firma

TPA

Ogłoszenie

Asystent/ka ds. administracyjnych

Stanowisko

Asystentka ds. Administracyjnych

Miasto/województwo

Poznań

Publikacja

2018-07-10

Opis Firmy

TPA to międzynarodowa grupa konsultingowa, będąca niezależnym członkiem Baker Tilly International, która świadczy usługi w szerokim spektrum doradztwa biznesowego, przy zachowaniu najwyższych standardów i w przyjazny dla klienta sposób.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie administracyjne Działu Doradztwa Podatkowego, w tym w szczególności za:
  • wystawianie faktur,
  • przygotowanie i wydruk prezentacji oraz dokumentów,
  • przygotowywanie i katalogowanie ofert,
  • ewidencja i archiwizacja dokumentów,
  • utrzymanie porządku w dokumentach,
  • kontakty z tłumaczami i notariuszami,
  • wsparcie podczas szkoleń, eventów, seminariów oraz innych spotkań.
 Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności,
  • otwartości w komunikacji, entuzjazmu, wytrwałości, zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office,
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu,
  • dokładności, skrupulatności oraz odpowiedzialności.
 Oferujemy:
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy,
  • rynkowe wynagrodzenie,
  • kafeterię benefitów m. in. opiekę medyczną i kartę multisport.

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych prosimy o przesłanie CV za pomocą aplikacji on-line.

Klikając w przycisk ,,Aplikuj”, ,,Aplikuj teraz” lub w innych sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TPA Management Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu (61-730)  przy ul. Młyńskiej 12 (Administrator Danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Swoich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.