TPA to międzynarodowa grupa konsultingowa, będąca niezależnym członkiem Baker Tilly International, która świadczy usługi w szerokim spektrum doradztwa biznesowego, przy zachowaniu najwyższych standardów i w przyjazny dla klienta sposób. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Firma

TPA

Ogłoszenie

Specjalista ds. kadr (K/M)

Miasto/województwo

Poznań

Numer referencyjny

K/ACC/2019

Publikacja

2019-02-05

Opis Firmy

TPA to międzynarodowa grupa konsultingowa, będąca niezależnym członkiem Baker Tilly International, która świadczy usługi w szerokim spektrum doradztwa biznesowego, przy zachowaniu najwyższych standardów i w przyjazny dla klienta sposób.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Oczekujemy:
  • minimum trzyletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • rzetelności, odpowiedzialności, dokładności,
  • umiejętności organizacji pracy,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Kluczowe zadania:
  • prowadzenie teczek osobowych,
  • przygotowanie dokumentacji pracowniczej (umowy o pracę, aneksy, porozumienia, itp.),
  • ewidencja i kontrola ważności okresowych badań lekarskich,
  • ewidencja dokumentacji dotyczącej odbytych szkoleń BHP,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zasad rozliczeń podróźy służbowych.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • udział w szkoleniach merytorycznych,
  • otwartą i przyjazną atmosferę w pracy, wieczory planszówek, spotkania integracyjne
  • kafeterię benefitów, m. in. opiekę medyczną i pakiet sportowy.

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą aplikacji on-line.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.