TPA to międzynarodowa grupa konsultingowa, będąca niezależnym członkiem Baker Tilly International, która świadczy usługi w szerokim spektrum doradztwa biznesowego, przy zachowaniu najwyższych standardów i w przyjazny dla klienta sposób. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Firma

TPA

Ogłoszenie

Senior Accountant

Stanowisko

Accountant

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

SACC/01/2019

Publikacja

2019-02-12

Opis Firmy

TPA to międzynarodowa grupa konsultingowa, będąca niezależnym członkiem Baker Tilly International, która świadczy usługi w szerokim spektrum doradztwa biznesowego, przy zachowaniu najwyższych standardów i w przyjazny dla klienta sposób.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • koordynowanie pracy współpracowników w zakresie świadczenia usług dla Klientów, w tym: weryfikacja zaksięgowanych transakcji, księgowanie dodatkowych transakcji, uzgadnianie sald kont, wykonywanie procedur zamknięcia miesiąca
  • samodzielne realizowanie zadań w zakresie usług świadczonych dla Klientów
  • sprawdzanie poprawności i kompletności dokumentów
  • sprawozdawczość dla klientów
  • księgowanie skomplikowanych transakcji
  • sprawdzanie kompletności i uzupełnianie zestawień
  • przygotowywanie deklaracji i kalkulacji podatkowych, sprawozdań GUS i NBP
  • weryfikacja wstępnych kalkulacji i deklaracji podatkowych przygotowanych przez członków zespołu, weryfikacja sprawozdań GUS i NBP
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych i zamknięcia roku
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego i księgowego
  • prowadzenie korespondencji z klientami w kwestiach otrzymanych dokumentów i przeprowadzonych transakcji (kompletność, błędy, braki, kwestie merytoryczne)
  • obsługa kontroli podatkowych, procesu badania ksiąg i sprawozdań finansowych

Oczekujemy:

  • minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości polskich zasad rachunkowości (umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych)
  • bardzo dobrej znajomości prawa podatkowego
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności obsługi komputera, środowiska Windows
  • rzetelności, odpowiedzialności, dokładności
  • umiejętności organizacji pracy
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • znajomość obsługi programu księgowego Navision będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • rynkowe wynagrodzenie
  • otwartą i przyjazną atmosferę w pracy
  • okazję do praktycznego wykorzystania znajomości języka obcego
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • udział w szkoleniach merytorycznych i kursach językowych
  • kafeterię benefitów m.in. opiekę medyczną i pakiet sportowo-rekreacyjny

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi danych osobowych

prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest TPA Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Młyńskiej 12 w Poznaniu (61-730). Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Klikając w przycisk "Aplikuj", "Aplikuj teraz" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TPA Management Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-730) przy ul. Młyńskiej 12 (Administrator Danych), zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Administratora danych Pani/Pana danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Może Pani/Pan cofnąć zgodę w każdym czasie, jednak w takim wypadku przetwarzanie Pani/Pana danych przed cofnięciem zgody będzie zgodne z prawem.

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.