Stawiamy na dobre połączenia. Globalny partner blisko Ciebie.

TPA to wiodąca międzynarodowa grupa konsultingowa oferująca kompleksowe usługi doradztwa biznesowego w 12 państwach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej.

W Polsce TPA należy do największych firm doradczych. Zapewniamy międzynarodowym koncernom oraz dużym przedsiębiorstwom krajowym efektywne rozwiązania biznesowe z zakresu doradztwa podatkowego, outsourcingu księgowości i płac, doradztwa dla sektora nieruchomości i doradztwa personalnego, a także audytu i doradztwa biznesowego pod marką Baker Tilly TPA. Naturalnym uzupełnieniem naszych interdyscyplinarnych usług jest obsługa prawna, którą oferujemy pod marką Baker Tilly Woroszylska Legal.

TPA Poland, Baker Tilly TPA oraz Baker Tilly Woroszylska Legal są jedynymi reprezentantami Baker Tilly International w Polsce – jednej z największych globalnych sieci niezależnych firm doradczych.

Jako członek Baker Tilly International łączymy zalety zintegrowanej, interdyscyplinarnej obsługi „one-stop-shop” z lokalną ekspertyzą i zasięgiem międzynarodowej grupy doradczej.

Firma

TPA Management Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Senior Payroll Specialist

Miasto/województwo

Poznań

Publikacja

2020-12-21

Opis Firmy

Jako członek Baker Tilly International łączymy zalety zintegrowanej, interdyscyplinarnej obsługi „one-stop-shop” z lokalną ekspertyzą i zasięgiem międzynarodowej grupy doradczej

Ty i my to dobre połączenie jeśli:

  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrze znasz prawo pracy oraz przepisy kadrowo-płacowe
  • wiesz jak obsługiwać program Enova, a Płatnik nie ma przed Tobą tajemnic
  • nie boisz się komunikacji z Klientem w języku angielskim lub niemieckim (e-mail)
  • jesteś osobą cierpliwą, skrupulatną i umiejącą współpracować z Zespołem

Twoje zadania:

  • samodzielne realizowanie zadań oraz wsparcie merytoryczne innych członków zespołu, w tym: weryfikacja list płac, sprawdzanie poprawności i kompletności dokumentów
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników naszych Klientów
  • rozliczanie wynagrodzeń pracowników i współpracowników
  • sporządzanie deklaracji do ZUS, US, GUS i PFRON
  • wystawianie niezbędnych zaświadczeń
  • dbanie o dobre relacje z Klientem oraz kontakt z organami i instytucjami państwowymi
  • śledzenie zmian w przepisach z dziedziny prawa pracy, PIT i ZUS

Oferujemy:

  • dofinansowanie kwalifikacji w zakresie prawa pracy
  • okazję do praktycznego wykorzystania znajomości języka obcego
  • udział w szkoleniach merytorycznych i kursach językowych (angielski lub niemiecki)
  • otwartą i przyjazną atmosferę w pracy, w której dba się o work-life balance
  • wyjazdy integracyjne oraz regularnie organizowane eventy pracownicze (wieczory planszówek)
  • kafeterię benefitów do wyboru (m.in. zawierającą opiekę medyczną i pakiet sportowo-rekreacyjny z możliwością wymiany na mnóstwo rzeczy i wydarzeń)
  • prezenty okolicznościowe (jubileuszowe, z okazji narodzin dziecka, ślubu)
  • dogodną lokalizację
  • nowocześnie wyposażone biuro (m.in. „relax room”, owoce, bakalie w kuchniach)
  • dostęp do platformy grywalizacyjnej
  • elastyczne godziny pracy, w tym możliwość „home office

Nie zwlekaj i prześlij nam swoje CV!

Etapy procesu rekrutacji:

  • selekcja  aplikacji (w zależności od potrzeby kontakt telefoniczny „pre-interview”)
  • w zależności od stanowiska test: analityczny, logiczny, case lub test językowy
  • rozmowa z przyszłym przełożonym oraz z Działem HR
  • każdy kandydat otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją dotyczącą procesu